Goście

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lubczy
#SuperKoderzy są już w połowie drogi PDF Drukuj Email
czwartek, 08 kwietnia 2021 19:20

Nauczanie zdalne trwa – tak samo jak Nasz projekt. Nie poddajemy się i programujemy dalej! Uczniowie wygrywają dźwięki, dodają ruch, tło i postacie, dzięki czemu przedstawienie o Dorotce w Krainie Oz jest już na półmetku. Tuż przed Świętami uczniowie odebrali gadżety przekazane przez Fundację Orange i z ponownym entuzjazmem podjęli nowe wyzwania. Najtrudniejszym elementem jest okiełznanie robotów, które muszą wykonać ich polecenia – ale wszystko przed nami!

#FundacjaOrange #SuperKoderzy

sup

Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email
czwartek, 01 kwietnia 2021 12:11

kartka wielkanocna1

POWRÓT DO NAUKI ZDALNEJ DLA KLAS 1-3 PDF Drukuj Email
piątek, 19 marca 2021 15:17

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. informujemy, że uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej przechodzą w tryb nauczania zdalnego w okresie 22 marca do 11 kwietnia.

Rekrutacja do klasy 1 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 marca 2021 13:51

zsp2

W dniu 15 marca rozpoczyna się rekrutacja do klasy pierwszej.
Wypełnione wnioski można składać w sekretariacie szkoły do 12 kwietnia lub przesłać skan wniosku na adres mailowy szkoły:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy!

Regulamin rekrutacji do klasy pierwszej

zał. nr 1 Harmonogram rekrutacji

zał. nr 2 Zgłoszenie kandydata

zał. nr 3 Wniosek o przyjęcie

zał. nr 4 Oświadczenie woli

Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 marca 2021 20:49

zyczenia dzien kobiet

Ekologicznie i charytatywnie: wielkie czerwone serce JUŻ JEST! PDF Drukuj Email
piątek, 05 marca 2021 00:00

To prawda, już od tygodnia przed wejściem do budynku Zespołu Szkół w Lubczy zobaczyć można wielkie czerwone serce, a w nim pierwsze plastikowe nakrętki dostarczone przez naszych uczniów i ich Rodziców.
Zbieranie nakrętek to jedna z najpopularniejszych akcji o charakterze charytatywno-ekologicznym. W taki sposób cała społeczność szkolna chce pomagać osobom potrzebującym, a jednocześnie zadbać o nasze środowisko. Zebrane nakrętki zostaną przekazane na szczytne cele: np. na zakup wózka inwalidzkiego, zakup fotelika terapeutycznego czy sfinansowanie kosztownej rehabilitacji lub leczenia.
Zakup serduszka został sfinansowany w ramach działań prowadzonych przez Zespół Szkół w Lubczy wraz z Francją, Hiszpanią i Włochami w projekcie Be-Ecological w programie ERASMUS+ 2020-2022.
Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej miejscowości, aby zbierali nakrętki i zapełniali nimi czerwony pojemnik-serce – w ten sposób wspólnie można pomóc potrzebującym.

serce Lubcza

STUDENTS IN CLIMATE ACTION PDF Drukuj Email
środa, 03 marca 2021 00:00

We wtorek, 2 marca mieliśmy zaszczyt gościć wykładowców z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Spotkanie z uczniami odbyło się w ramach projektu STUDENTS IN CLIMATE ACTION, który realizujemy wspólnie we współpracy z Grecją, Cyprem i Portugalią. Dziękujemy za spotkanie.

lekcja z Uniwersytetem Pedagogicznym

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>