GÓRA GROSZA ZEBRANA!

W dniach 28.11.2016 – 09.12.2016r. r. rozpoczęliśmy wielką zbiórkę ,,grosików” na rzecz dzieci             z domów dziecka. Na terenie szkoły zostały rozwieszone plakaty informujące o akcji i celach zbiórki. Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu pod organizatora akcji na terenie szkoły, przeprowadzili zbiórkę groszy. Przez 2 tygodnie uczniowie skrzętnie opiekowali się zbiórką grosików, do której licznie włączyła się cała społeczność uczniowska i wszyscy pracownicy naszej szkoły W sumie zebraliśmy 3460 sztuk monet w kwocie 116 zł. które w styczniu przekażemy Towarzystwu Nasz Dom. Serdecznie dziękujemy uczniom i pracownikom naszej szkoły za poparcie akcji. Po raz kolejni pokazaliście, że możemy na was liczyć, że jesteście wrażliwi na krzywdę innych.

JESTEŚCIE WSPANIALI!