Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 1221
Zakładki : 6
Odsłon : 1070437

Osiągnięcia sportowe- Szkoła Podstawowa -opiekun Marcin Chmiel

Powiatowe Zawody w Piłce Halowej
29.10.2012r dziewczęta a 30.10.2012r. chłopcy reprezentowali naszą gminę w półfinale powiatowym w halowej piłce nożnej. Niestety parkiet tuchowskiej hali nie był dla nas szczęśliwy, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zostali sklasyfikowani na 7 pozycji w klasyfikacji końcowej.

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym 22-23.11.2012r
Przez dwa dni nasza szkoła gościła tenisistów stołowych z całej gminy którzy rywalizowali o tytuł mistrzów gminy indywidualnie i drużynowo. Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej w Woli Lubeckiej, którzy indywidualnie zajęli wszystkie stopnie podium a drużynowo stanęli na najwyższym miejscu zarówno u chłopców jak i dziewcząt. Naszym chłopcom przypadło najniższe miejsce na podium a dziewczęta uplasowały się zaraz za zajmując IV miejsce. Indywidualnie Kacper Lesiak był siódmy, Kamil Zima dziewiąty, a Arkadiusz Marcinek jedenasty.

Mistrzostwa Gminy w mini piłce koszykowej
01.02.2013r. na parkiecie hali sportowej Zespołu Szkól w Ryglicach odbył się turniej w mini piłkę koszykową. Znakomicie spisały się obydwie nasze reprezentacje zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli tytuł wicemistrzowski ulegając w finale reprezentacjom Szkoły Podstawowej z Zalasowej.

Nasi siatkarze i siatkarki tuż za podium
Z dyplomami za IV miejsce wróciły nasze reprezentacje z turnieju, który odbył się 27.02.2013r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Zalasowej.

Chłopcy z podstawówki najlepsi w piłce ręcznej w Gminie Ryglice
W dniu 14 marca br. w Zespole Szkół w Ryglicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców. Na parkiecie zaprezentowało się łącznie 6 zespołów, które walczyły o udział w zawodach powiatowych. Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Ryglice Chłopców przypadł reprezentacji naszej szkoły Zwycięska drużyna grała w składzie: Michał Witek, Kacper Lesiak, Rafał Bradło, Oskar Chwał, Michał Chaim, Kamil Zima, Arkadiusz Marcinek, Kamil Brzęczek, Krzysztof Bożek, Piotr Augustyn, Daniel Wójtowicz i Dominik Chrobak.

Piłkarze Ręczni na podium półfinału powiatowego
Na trzecim stopniu podium uplasowała się nasza reprezentacja chłopców w piłce ręcznej. W turnieju który odbył się 18 marca w Tuchowie rywalizowały najlepsze drużyny z ośmiu Gmin z południowej części powiatu tarnowskiego. Jak się okazało później ulegliśmy tylko dwóm szkołom które awansowały do następnego szczebla rozgrywek. Najpierw po zaciętym meczu ulegliśmy tylko jedną bramką w rozgrywkach grupowych Szkole z Pleśnej, następnie mecz o wejście do finału przegraliśmy z gospodarzem turnieju Szkołą z Tuchowa.

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish
Reklama
POCZTA

E-dziennik

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu