Przedszkole

Nauczyciele

Statystyka

Użytkowników : 4
Artykułów : 1221
Zakładki : 6
Odsłon : 1070475

XI OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY „TRZYMAJ FORMĘ” - WYJAZD NA LODOWISKO

W dniu 19 grudnia 2016r. grupa szkolna dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Lubczy wybrała sie na lodowisko w Dębicy. Była to wycieczka organizowana pod hasłem "Trzymaj formę aktywnie i zdrowo" w ramach XI Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę".


Na lodowisko dotarliśmy  przed południem. Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Przez ponad 60 minut  cieszyliśmy się z możliwości oderwania się od nauki. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji.
Część dzieciaków świetnie radziła sobie na tafli. Pozostali próbowali swoich sił przy bandzie lodowiska oraz przy wsparciu opiekunów grupy. Wszyscy bawili się świetnie! Niestety około godziny 13:00  trzeba było kończyć zabawę. W drodze powrotnej w autobusie panowała cisza, ponieważ wszyscy byliśmy zmęczeni po godzinnej jeździe na lodzie.
Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną. Poznać inną formę aktywności fizycznej niż tą którą mamy w szkole. Poza tym podczas wspólnej zabawy był czas na lepsze poznanie nowych koleżanek i kolegów, a także  nauczycieli. Zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do szkoły.

 

 

Tłumaczenie

English French German Italian Spanish
Reklama
POCZTA

E-dziennik

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

szk odkrywcow   

wiarygodnaszkoła

szkola w ruchu