Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lubczy
Uwaga! Nowe Zasady Bezpieczeństwa od 24.10.2020 r. PDF Drukuj Email
piątek, 23 października 2020 13:39
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele, od poniedziałku klasy 4- 8 przechodzą w tryb nauki zdalnej. Nowe zasady współpracy zamieszczone są w ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym. Jesteśmy z Wami w kontakcie.

Grafika

Uczeń Zespołu Szkół w Lubczy zdobywa wyróżnienie w KRAKUSKU - GRATULUJEMY! PDF Drukuj Email
piątek, 09 października 2020 14:33
Mamy zaszczyt poinformować, że nasz uczeń Jakub Piaskowy z klasy IV zdobył nagrody i wyróżnienie I stopnia w XV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie. Gala wręczenia nagród odbyła się 29 września na Wawelu. W rywalizacji o zwycięstwo Kuba zmierzył się z uczniami, którzy na co dzień chodzą do krakowskich szkół i mieszkają w tym wspaniałym mieście. Jednak sumienna praca i wsparcie Pani Anny Trojan oraz niezwykłe zaangażowanie Rodziców przyniosło sukces.
Kuba – GRATULUJEMY!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>